Площа спортзалу прямокутної форми 3200 м².Знайдіть периметр спортзалу, якщо його ширина 40м.


Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.
3200:40=80м - длина
(40•2)+(80•2)=80+160=240м