У каструлю залили 2кг води,нагрітої до температури 40градусів,а потім додали 4кг води,що має

температуру 85градусів.Визначте температуру. суміші

Ответы на вопрос

Отвечает Ширинов Стас.
M1=2 кг     t1=40C       m2=4 кг   t2=85С    t- ?
Q2=Q1Q2=c*m2*(t2-t)Q1=c*m1*(t-t1)
m2*(t2-t)=m1*(t-t1)4*(85-t)=2*(t-40)170-2*t=t-403*t=210t=70C
Відповідь t=70C