Вирішіть задачу!Плизз! Катер,рухаючсь зі швидкістю 30км/год,пройшов відстань між двома пристанями

за 4 години.На шляху у зворотному напрямку він затратив на 1 годину більше.З якою щвидкістю рухався катер у зворотному напрямку?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Андрей.
1) 30*4=120(км)-
2) 4-1=3(год)
3) 120:3=40(км/год)