Маса гарбуза така сама ,як 4 кавунів,по 3кг кожний.на скільки кілограмів гарбуз важчий від кавуна?


Ответы на вопрос

Отвечает Балаева Ульяна.
4*3=12
12-3=9(кг) - разница