Cos40 градусів +cos10 градусів перетворити в добуток


Ответы на вопрос

Отвечает Борцова Божена.
\cos40^o+\cos10^o=2 \frac{\cos(40^o+10^o)}{2} \cdot  \frac{\cos(40^o-10^o)}{2} =2\cos25^o \cdot \cos15^o