Було 580 шт кульок.Зелених і жовтих 280,жовтих і червоних 480.Скільки кульок кожного кольору


Ответы на вопрос

Отвечает Арбуз Карина.
580-280=300 червоних
480-300=180 жовтих
580-(300+180)=100 зелених