Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 15. Знайдіть ці числа, якщо друге число в 1,4 раза, а

третє — в 1,2 раза більші за перше.

Ответы на вопрос

Отвечает Кибешова Алиса.
(x+1,4х+1,2*1,4х):3=15
4,08х:3=15
4,08х=15:3
4,08х=5
х=5:4,08\
х=1 \frac{23}{102} -1 число
1) 1 \frac{23}{102} *1,4=4 \frac{59}{204} -2 число
2)1,2* \frac{59}{204} =5 \frac{5}{34} -3 число