У магазин завезли 45 кг фруктів.5 частину становили яблука. Груш було на 11 кг більше, ніж яблук.

Скільки кілограмів яблук і груш завезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.
1) (45-5)*11+5=405(ф.)
Отвечает Кубик Дима.
45:5+11+9=29 кг - яблоки и груши