Перше число 3 а друге у 8 разів більше. склади вираз для обчислення суми цих чисел. обчисли


Ответы на вопрос

Отвечает Nazarenko Maria.
3+3×8=3+24=27
Скорее всего правильно
Отвечает Скурихин Никита.
8*3=24-друге число
24+3=27 - це їх сума