Соловей-розбійник вкрав 100 золотих злитків, що мають форму куба зі стороною 2 см. Скільки важить

вкрадене золото ,якщо маса 1 см куб. золота- 19 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Тефтеров Денис.
Vбольшого=5*5*5=125см³
125/1*2 2/5=125*12/5=25*12=300г