одне число більше за друге в 4,5 рази,якщо від більшого числа відняти 54,а до меншого додати 72 то

будуть однакові резульнати.Чому дорівнюють ці числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Толмачев Руслан.

х - 1 число

4,5х - второе число

4,5х - 54 = х + 72

4,5х - х = 72 + 54

3,5х = 126

х = 126 : 3,5

х = 36  - 1 число

4,5 * 36 = 162 - 2 число

Отвечает Шестаков Алексей.

х-первое число

4.5х-второе число

4,5х-54=х+72

3,5х=126

х=36-первое число

4.5*36=162-второе число