Тік бұрышты параллелепипед пішіндес хауыздың өлшемдері 10м, 5м жəне 2 м. Оның көлемін жəне

табанының ауданын тап

Ответы на вопрос

Отвечает Дущенко Семён.
10×5×2=100÷4=25 судың көлемі 100м  надеюсь помогла.