на склад завезли 6ц60кг овочів:10 мішків цибулі. по 36кг у кожному,і кількамішків моркви. по 60кг у

кожному.скільки завезли мішків моркви

Ответы на вопрос

Отвечает Клонина Алёна.

1) 6ц60кг=660 кг

2) 10*36=360 кг цибулі всього завезли на склад

3) 660-360=300 кг моркви всього завезли на склад

4) 300:60=5 мішків моркви завезли на склад

відповідь: 5 мішків моркви

Отвечает Гаркавый Евгений.

Всего-6ц60кг овощей

Лук - 10мешков по 36кг

Моркови-? м по 60 кг

1) 10м·36кг=360кг= 3ц60кг

2)6ц60кг-3ц60кг=3ц=300кг

3)300кг:60кг=5 мешков моркови

Ответ: 5 мешков моркови