Поможіть пліз Від числа 9280 відніми частку чисел 33048 і 54 Задача нова бібліотека отримала 3128

книжок.Після того як частину книжок розтавили на полиці,по 34 на кожну,залишилося розтавити 680 книжок .Скільки полиць зайняли книжками?

Ответы на вопрос

Отвечает Протасов Олег.

9280-(33048:54)=9280-612=8668

задача

3128-680=2448 розставили

2448:34=72 пол.