Перший велосипедист ,рухачись зі швидкістю12км/год,проїхав відстань 36км.Скільки за той самий час

проїде другий велосипедист,якщо його швидкість на 2 км/год більша?

Ответы на вопрос

Отвечает Коломойская Даша.
36:12=3 (год.)-їхав перший велосипедист
12+2=14(км/год)-швидкість другого велосипедиста
14х3=42 (км/год)-стільки проїхав 2-й велосипедист за той самий час.