На планеті живуть 78 проксиміліанців. Увечері 53 з них п'ють чай, 25 дивляться телевізор, а 7 не

роблять ані того, ані іншого, тому що рано лягають спати.Скільки проксиміліанців п'ють вечорами чай, дивлячись телевізор?

Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Виктория.
1) 78-7=71 прокcиміліанців або пють чай вечорами, або дивляться телевізор, або поєднують перше з другим
2) 71-53=18 проксиміліанців тільки дивляться телевізор (чаю не пють)
3) 25-18=7 проксиміліанців пють вечорами чай, дивлячись телевізор
відповідь: 7