Пішохід був у дорозі 5 год, а лижник -- 3 год. Хто з них подолав більший шлях і на скільки більший,

якщо швидкість руху пішохода була 4 км год, а лижника -- 18 км год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладько Инга.
5*4=20 км пішохід
3*18=54 км лижник
54-20=34 км більше лижник
Отвечает Коновалов Дмитрий.
1) 5 • 4 = 20 км. – прошёл пешеход.
2) 3 • 18 = 54 км. – прошёл лыжник.
3) 54 – 20 = на 34 км. больше.