У мами було 100 яблук а у дочки на 36 більше. потім дочка ше зїла 30 яблук за тиждень.Скільки

залишилось яблук у мами і дочки?

Ответы на вопрос

Отвечает Будиева Каруна.
100+36=136 яблук було у дочки
136-30=106 яблук залишилося у дочки
100+106=206 яблук залишилося у мами і дочки.