Как превратить дроби 26/10,798/100(все перечислить не могу их много)Просто нам задали то,что мы еще

не учили,мне просто нужно обьяснение.Помогите!Эти дроби нужно превратить в десятичные дроби...

Ответы на вопрос

Отвечает Гридина Дарья.
Щоб перетворити звичайні дроби в десяткові, треба порахувати кількість нулів у числа на яке треба поділити і стільки знаків відразувати у числа яке ділиться.
Наприклад: 26/10
Треба справа у числі 26 відрахувати один знак і поставити кому. Отже, 26/10=2,6
Наприклад: 798/100
Якщо кількість цифр дільника і діленого однакове, то ставиться попереду 0 і відділяється комою.
798/100=0,798
Наприклад: 18/100000
А, якщо кількість цифр у числі на яке ділять більша, то ставитимуться нулі.
18/100000=0,00018