Мудрагеликові потрібно будо додати до деякого числа 26 . Замисть цього він відняв від цього числа

26 і в результаті отримав число - 14. Яке число він мав отримати?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивановская Яна.
1. -14+26 = 12 - найперше число.
2. 12+26 = 38 - те число, яке вiн хотiв отримати
Отвечает Летов Август.
Нехай х - початкове число
х-26=-14
х=-14+26
х=12

К числу 12 Мудрагеликові потрібно будо додати  26:
26+12=38
Відповідь: 38