Знайдіть різницю чисел,якщо одне число дорівнює k, а друге — у 3 рази більше. Складіть вираз і

знайдіть його значення, якшо k=75; 230.

Ответы на вопрос

Отвечает Майор Арнұр.
(к*3)-к =(75*3)-75=150
(230*3) -230 =460