У цирк пішло 20 хлопчик а дывчат у 5 меньше скільки дітей пішло у цирк


Ответы на вопрос

Отвечает Айдарқұл Ерсұлтан.
20/5=4-дівчата
20+4=25-всього дітей
Отвечает Смирнов Евгений.
20:5+20=24
20:5=4(д) -пішло у цирк дівчаток
20+4=24(д)
Відповідь: у цирк пішло 24 дитини