Що більше: куб різниці чисел 14 і 11 чи різниця їхніх кубів? На скільки?


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.
(14-11)³=3³=27 - куб разности
14³-11³=2744-1331=1413 - разность кубов.

1413 больше чем 27 на 1386.