Автомобіль повинен за 7 год проїхати відстань 630 км. Перші 2 год він їхав зі швидкістю 70 км/год а

наступні 3 год збільшив швидкість на 20 км/год. З якою швидкістю має їхати автомобіль решту шляху щоб дістатися до пункту призначення вчасно?

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Настя.
1)2*70=140(км)- за перші 2 год 2)3*(70+20)=270(км)-за наступні 3 год 3)7-(2+3)=2(год)-залишилось часу 4)630-(140+270)=220(км)-залишилось проїхати 5)220:2=110(км/год) Відповідь: 110 км/год