Від Сум до Донецька через Харков 500 км.,а від Сум до Харкова193 км.Доведи,що відстань від Харкова

до Донецька меньша,ніж 350 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Алина.
Суми-Харків-Донецьк=СХМ=500
СХ=193
СХМ=СХ+СМ
СМ=СХМ-СХ=500-193=307=>СМ<350