Купили 49 метрив тканини відрізали 8 метрив і 6 мет скільки залишилося двома способами


Ответы на вопрос

Отвечает Мухін Руслан.
1 спосіб:
1)8+6=14 м - всього відрізали тканини
2)49-14=35 м тканини залищилось

2 спосіб:
1)49-8=41 м - залишилось після першого відрізу
2)41-6=35 м залишилось після другого відрізу
Отвечает Шепотковский Артём.
8+6=14
49-14=35
2способ 49-8-6=35