Шість тракторістів маючи однакову продуктивність праці ,за 4 дні зорали 144 га поля .скількі

гектарів поля зорють 3 трактаристи за 1 бень працюючи з такою самою продиктивністю

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.
1) 4 х144 =664 (га)-за 4 дня
2) 664 : 6 =110.6 (га)-6 рабочих
3) 110,6 х 3 =331,8 (га) - 3 рабочих, за один день
             Ответ: 331,8 га