Розклади чисел на множники а=2*2*11; б=2*2*2*7Знайдіть Найбільший спільний дільник.


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Стас.

НОД ( а,б) = 2*2= 4

Нок(а,б)= 2*2*11*2*7=44*2*7= 88*7=616