Площа прямокутника дорівнює 15 см2, а його ширина -3 см. Побудуй квадрат, якого дорівнює периметру

прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.
Довжина(длина)=15:3=5(см) - довжина прямокутника (длина прямоугольника).
Периметр=(3+5)*2=16(см)
16:4=4(см) - сторона квадрата.
Побудуй квадрат зі сторонами 4х4 см. (Построй квадрат со сторонами 4х4 см.)
Думаю, ти зможеш це зробити (Думаю, ты сможешь это сделать)