сума двох чисел дорівнює 195. знайди ці числа якщо одне з них у 4 рази білше ніж інше ..... це

текстові задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Дуваров Данил.
1)1+4=5 частин складає сума двох чисел
2)195:5=39 менше число
3)39*4=156 більше число
========================
2 спосіб
========================
мменменшечло х
більше число 4х
сума 195
складемо рівняння
х+4х=195
5х=195
х=195:5
х=39 менше число
39*4=156 більше число