Чому дорівнює різниця виразів 2+с-k і 5-k+c?


Ответы на вопрос

Отвечает Бабакехян Сона.
(2 + c - k)   -  (5 - k + c) =
= 2 + c - k  - 5 + k  - c  =
= (2  - 5)  + (c - c)  + (-k  + k) =
= - 3  +  0   +  0 =
= - 3