з двох сіл одночасно назустріч один одному вирушили два пішоходи,швидкість першого пішохода

дорівнює 5 км /год ,що становить 5/6 швидкості другого.через скільки годин після початку руху вони зустрінуться, якщо відстань між селами дорівнює 22 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Вуйтикова Алёна.

5:5/6=6 км/ч скорость второго пешехода

5+6=11 км/ч   общая скорость пешеходов

22:11=2 ч

Через 2ч пешеходы встретятся

Отвечает Скиданов Андрей.

1)5:5*6=6км/ч-скорость второго.

2)5+6=11км/ч-скорость сближения.

3)22:11=через 2 часа-они встретятся.