маса 100 л води становить 100 кг.маса 100л нафти на 10 кг менша,ніж води.а бензину на 14 кг менша

ніж нафти, яка маса 100 л бензину?

Ответы на вопрос

Отвечает Гатаулинов Адильхан.

100-10=90(кг)маса нафти

90-14=76(кг)маса бензину

Відповідь:76 кг маса 100 л бензину