Xтін қандай мәнінде 8,3-2,1x өрнегінің мәні 1,5х+11,8 өрнегігінің мәнінінен 2 есе үлкен?


Ответы на вопрос

Отвечает Шеремет Назар.
8,3-2,1х=2*(1,5х+11,8)
8,3-2,1х=3х+23,6
5,1х=-15,3
х=-3