Відстань між двома пристанями 320 км. Половину цієї відстані моторний човен пройшов за 4 год. З

якою швидкістю йшов човеня не знаю як робити. допоможіть будь ласка:) !

Ответы на вопрос

Отвечает Тулеу Бейбарыс.
1)320:2=160км-половина пути.
2)160:4=40км/ч-скорость лодки.
Отвечает Кравчук Илья.
320/2=160(км)-половина пути лодки за 4 год
160/4=40(км/год)