Вкладник поклав до банку 10 000 грн . Пид 16% ричных . Скильки видсоткив грошей Матиме вкладник

через два роки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Митрушкина Снижана.
10 000 + 2*10 000*0,16 = 10 000 + 3 200 = 13 200 грн - будет мати вкладник через два роки
13 200 / 10 000 *100 = 132%

А может и так...
10 000*1,16 = 11 600 грн. - писля першого року
11 600*1,16 = 13 456 грн. - через два роки
13 456 /10 000* 100 = 134,56%