У басейн, площа дна якого дорівнює 1 га, налили 1 мільйон л води. Чи можна в цьому басейні провести

змагання з плавання серед учнів 5 класу??

Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.

1га = 10000м²

h=V/1000=1000000/10000=100м

Я думаю, что нет, с такой глубиной (100м)!!! Очень уж глубоко.