У магазин привезли 540 кг. яблук. До обіду продали 4\5 усіх яблук,а після обіду 3\4 решти. Скільки

кілограмів яблук залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Елизавета.
1) 540 * 4/5 = 432 ( кг ) продали до обеда 
2) 540 - 432 = 108 ( кг) остаток до обеда
3) 108 * 3/4 = 81 ( кг ) продали после обеда
4) 432 + 81 = 513 ( кг ) всего продали
5) 540 - 513 = 27 ( кг ) осталось продать