Для ремонту трикімнатної квартири купили шпалери. відомо, що на дитячу кімнату витратили 5/16

куплених шпалер, на вітальню - на 3/16 більше, а на спальню - решту. скільки шпалер куплено, якщо на спальню витратили 6 рулонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Порхунова Лера.
1) 5/16+3/16=8/16 витратили на вітальню
2) 16/16-(5/16+8/16)=2/16витратили на спальню
         2/16 це 6 рулонів
         1/16 це 3 рулона
3) 5/16 це буде 6+6+3=15 рулонів дитяча кімната
4) 6+6+6+6=24 рулона вітальня
5) 24+15+6=45 рулонів всього
Відповідь 45 рулонів