У парку росте лип у4 рази більше ніж беріз. Скільки лип і скільки беріз росте у парку, якщо разом

їх 375. Розвяжіть задачу за допомогою рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Елизавета.
Х+4х=375
5х=375
х=375/5
х=75 це ми знайшли берези
75*4=300 це ми знайшли липи