Обчисліть об'єм піраміди, основою якої є паралелограм зі сторонами 4 см і 5√2 см та кутом 45° між

ними, а висота піраміди дорівнює 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Утегенов Нысан.
Высота параллелограмма основания равна:
h = 4*sin45 = 4*(√2/2) = 2√2 см.
Площадь основания So = (2√2)*(5√2) = 20 см².
Объём пирамиды V = (1/3)So*H = (1/3)*20*9 = 60 см³.