Для 4 коней і 24 корів видалили 2 ц сіна. кожному коневі давали 8 кг сіна. скільки кілограмів сіна

давали одній корові ?

Ответы на вопрос

Отвечает Фаворова Ира.
8*4=32(кг)  -  маса сіна для коней
2 ц = 200 кг
200-32=168(кг) - маса сіна для корів
168/24=7(кг)  - для однієї корови.
(200-8*4)/24=7 (кг)