Кто поможет с задачкой по математике ? У партії є 20 коробок цукерок, причому в чотирьох з них

цукерки шоколадні. Товарознавець бере одна за одною три коробки. Яка ймовірність того, що всі три коробки виявляться з не шоколадними цукерками?

Ответы на вопрос

Отвечает Рехлясов Андрей.
Імовірність не взяти шоколадки перший раз дорівнює с1 = 16/20; Другий раз с2 = 15/19, а третій раз с3 = 14/18; Імовірність взяти поспіль зо три не шоколадки буде С = з1 * с2 * с3 = 0,491 (округлено)
Отвечает Земляной Дима.
P =  \frac{C_{16}^3}{C_{20}^3} = \frac{16!*17!*3!}{3!*13!*20!} = \frac{14*15*16}{18*19*20} = \frac{28}{57} =0,4912

Ответ: 0,4912 или 49,12%