спростіть вираз і обчисліть його значення: 1) 0.5(1.6-6.4y)-2.4(1.5х + у), якщо х=3; у= -4.5


Ответы на вопрос

Отвечает Бугаенко Паша.

 0.5(1.6-6.4y)-2.4(1.5х + у)=0,5*1.6-0.5*6.4y-2.4*1.5x-2.4y=0.8-3.2y-3.6x-2.4y=0.8-5.6y-3.6x=
=0.8-5.6*(-4.5)-3.6*3=0.8+25.2- 10.8=15.2

Отвечает Архипова Мария.

0.5(1.6-6.4y)-2.4(1.5х + у)=0,8-3,2у-3,6х-2,4у=0,8-5,6у-3,6х=0,8-5,6*(-4,5)-3,6*3=0,8+25,2-10,8=15,2