Скласти вирраз і знайти його значення а ) зменшуване 208400.відемник виражений різницею чисел

18000 і 9 768 б) ВІД РІЗНИЦІ ЧИСЛА 720048 і 97256 відняти суму чисел 36809 і 250249

Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.
208400-(18000-9768)=200168
(720048-97256)-(36809+250249)=622792-287058=335734