До першого острова прилетіло 18 журавлів,до другого- на 4 журавлі менше і 12 чайок.Скільки птахів

прилетіло до двох островів?

Ответы на вопрос

Отвечает Черноскутова Злата.
1) (18-4)+12=26 птахів прилетіло до першого острова
2) 18+26=44  птахів прилетіло до двох островів



Отвечает Исаенко Катерина.
18 + (18 - 4) + 12 = 18 + 14 +12 = 44 птицы