Довжина прямокутника дорівнює 12 см, а його периметр – 40 см. Знайдіть площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Арина.
1) 40 : 2 = 20 (см) - полупериметр прямокутника
2) 20 - 12 = 8 (см) - ширина прямокутника
3) 12 * 8 = 96 (кв.см) 
Ответ: 96 кв.см - площу прямокутника.