Задача овочі 1600кг огірки ? кг 27відсотків від овочів картопля ?кг 42відсотків від овочів капуста

?кг

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Булат.
Огірки 1600×27÷100=432кг
картопля 1600×42÷100=672кг
капуста 1600-432-672=496кг