Напишіть двічі підряд будь яке трицифрове число . Доведіть, що утворене число одночасно ділиться на

7,11,13.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.
Якщо  тризначне число помножити на 1001, то отримаємо шестизначне число, у якому двічі записане тризначне число.
Але 1001=7·11·13
наприклад, 759 · 1001=759759, Отже, якщо 759759/1001=759.