довжина ділянки прямокутної форми 8м а ширина вдвічі менше.знайди периметр цієї ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Серикова Катя.
8÷2=4
8×2+4×2=24
периметр 24 см.
Отвечает Иванова Лиза.
8/2=4 ширина
Р=8*2+4*2=16+8=24